AngeCoaching maakt gebruik van cookies om de website te analyseren, personaliseren en te verbeteren. Door gebruik te maken van onze website stemt u hier mee in. Kijkt u voor meer informatie in onze Privacy Statement.
Wanneer wij samen aan de slag gaan, bied ik je actief al mijn kennis en ervaring. Ik bied je een luisterend oor maar stel ook kritische vragen. Ik haal je uit je comfort zone en zet je er weer terug in. Ik help je jouw verbinding met je (eigen) natuur te herstellen zodat je vandaaruit kunt groeien en je doel kunt bereiken.
1 sessie
Even uit je hoofd, terug naar jezelf.
Tijdens deze natuurcoach experience stap je samen met een kleine groep de natuur in en neem je bewust de tijd om stil te staan bij wat er in jou leeft. Even weg uit de drukte van alledag, zodat er ruimte ontstaat om te voelen, te vertragen en helderheid te krijgen.
We werken met eenvoudige oefeningen, momenten van stilte en reflectie. De natuur helpt je daarbij. Wat je ziet, voelt en ervaart, geeft vaak precies dat inzicht wat je nodig hebt.
Je hoeft niets te weten of te kunnen. Je mag gewoon komen zoals je bent.
In de groep ontstaat herkenning en verbinding, terwijl er ook ruimte is voor jouw eigen proces. Juist die combinatie maakt deze experience vaak extra waardevol.
Een moment voor jezelf, waarin je weer even contact maakt met wat voor jou belangrijk is.
En misschien wel de eerste stap naar meer rust, richting en vertrouwen.
Deze experience is voor jou als je even uit de drukte wilt stappen en tijd wilt nemen voor jezelf.
Als je merkt dat je veel in je hoofd zit en behoefte hebt aan rust, ruimte en helderheid.
Als je nieuwsgierig bent naar natuurcoaching, maar het eerst wilt ervaren voordat je ergens instapt.
Of als je gewoon voelt dat je even stil wilt staan. Zonder dat het meteen zwaar of ingewikkeld hoeft te zijn.
Je hoeft geen ervaring te hebben. Je hoeft niets te kunnen of te weten.
Alleen de bereidheid om even naar buiten te gaan en te voelen wat er ontstaat.
Haarlem – Landgoed Elswout
Tijd: 19:00 – 21:00
Dinsdag 12 mei
Dinsdag 9 juni
Dinsdag 14 juli
Dinsdag 11 augustus
Dinsdag 8 september
Texel
Tijd: 10:30 – 12:30
Vrijdag 5 juni
Vrijdag 3 juli
Vrijdag 7 augustus
Tijd, energie en de bereidheid om te reflecteren in de natuur.
Ik bied je deze experience aan voor
€ 50,00 incl. BTW.
Ik had niet verwacht dat zo’n korte sessie zoveel rust en inzicht kon geven. De natuur en de begeleiding hielpen me om weer even echt bij mezelf te komen.
Anne - Moeder van 3 kids
5 sessies
Dit traject is voor jou als je voelt dat er iets mag veranderen en je daar nu echt stappen in wilt zetten.
In vijf sessies nemen we de tijd om stil te staan bij wat er in jou speelt. Wat vraagt er aandacht? Waar loop je op vast? En wat heb jij nodig om weer verder te kunnen?
We werken in de natuur, waar ruimte ontstaat om te vertragen en te voelen. Juist door letterlijk in beweging te zijn, komt er ook vanbinnen iets in beweging. Gedachten worden rustiger en er ontstaat meer helderheid.
Samen onderzoeken we jouw patronen, overtuigingen en keuzes. Niet om ze te analyseren, maar om te begrijpen wat ze je willen vertellen.
Van daaruit ontstaat er ruimte.
Om andere keuzes te maken.
Om meer te leven vanuit wat voor jou klopt.
Tussen de sessies door werk je verder met wat je hebt ontdekt, zodat de verandering niet alleen tijdens de coaching plaatsvindt, maar ook in je dagelijks leven voelbaar wordt.
Geen grote sprongen, maar stappen die bij jou passen. Zacht, maar doelgericht.
Dit traject is voor jou als je voelt dat het anders mag, maar nog niet precies weet waar je moet beginnen.
Als je merkt dat je veel nadenkt en verlangt naar meer rust en overzicht.
Als je ergens in vastloopt of steeds terugkomt in hetzelfde patroon.
Dit is voor jou als je behoefte hebt aan ruimte.
Om stil te staan.
Te voelen wat er speelt.
En weer een eerste stap te zetten die echt bij jou past.
Tijd, energie en de bereidheid ervoor te gaan.
Dit traject bied ik aan voor
€ 750,00 excl BTW.
Zonder dat ik het wist liep ik al mijn hele leven op mijn tenen. Ik was gehaast en kon niet meer van kleine dingen genieten. Ik heb weer de rust en ben daarbij effectiever en daadkrachtiger. Mijn werknemers krijgen weer de credits die ze verdienen.
Saskia - Ondernemer
half jaar
In dit traject nemen we echt de tijd om de diepte in te gaan. Niet om iets te “fixen”, maar om te ontdekken wat er in jou gezien en gevoeld wil worden.
We werken in de natuur, waar ruimte ontstaat om te vertragen, te voelen en helderheid te krijgen in wat er speelt in jouw leven.
Je wordt gedurende 6 maanden begeleid, met afwisselend een coachingssessie in de natuur en een telefonisch contactmoment. Zo blijf je in beweging, ook tussen de sessies door.
Er is geen vast programma. We volgen geen stappenplan, maar jouw proces.
Vooraf starten we met een telefonische intake. Daarna ontmoeten we elkaar in een eerste sessie, waarin we jouw vraag en verlangen verder verkennen.
Van daaruit voel je of dit traject bij je past. En of je samen met mij deze reis wilt aangaan.
Dit traject is voor jou als je voelt dat het anders mag. Maar nog niet precies weet hoe.
Als je merkt dat je veel in je hoofd zit en verlangt naar meer rust, overzicht en richting.
Als je steeds tegen dezelfde patronen aanloopt of voelt dat je jezelf ergens onderweg een beetje bent kwijtgeraakt.
Dit is voor jou als je niet op zoek bent naar snelle oplossingen, maar bereid bent om echt te kijken naar wat er in jou leeft.
Om te vertragen.
Te voelen.
En stap voor stap weer dichter bij jezelf te komen.
Tijd, energie en de bereidheid ervoor te gaan.
De telefonische intake is gratis.
Het traject bied ik je aan voor
€ 2250,00 excl BTW
Angelique, ik heb je een hoop te vertellen. Het gaat echt super goed met mij. Mede mogelijk gemaakt door jou. Dank je wel!
Vicky - Manager
AngeCoaching maakt gebruik van cookies om de website te analyseren, personaliseren en te verbeteren. Door gebruik te maken van onze website stemt u hier mee in. Kijkt u voor meer informatie in onze Privacy Statement.